• Detail firmy

Agricultural Research Council, s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na výzkumnou, vzdělávací a poradenskou činnost v oblasti zemědělství a zpracování zemědělských komodit.

Adresa

Mařatkova 915/8
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25146882
DIČ:  CZ25146882

Výrobky, činnosti

Specializujeme se na výzkumnou, vzdělávací a poradenskou činnost v oblasti zemědělství a zpracování zemědělských komodit. Realizujeme poradenské služby v návaznosti na opatření Programu rozvoje venkova. Toto poradenství je zaměřeno zejména na audity

Kontaktní údaje

Telefon: +420 737 420 037

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Holas - Jednatel

Další firmy v oboru

Business Network CZ s.r.o.

Zabýváme se konzultačními službami v oblasti obchodní a marketingové komunikace. Spolupracujeme při pořádání mezinárodních výstav a veletrhů. Poskytujeme služby marketingové podpory a B2B networkingu.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.