• Detail firmy

Stacom Praha,s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme technický dozor investora, odborné vedení stavby autorizovanou osobou i řízení staveb. Poskytujeme poradenskou činnost.

Adresa

Konstantinova 36
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25778404
DIČ:  CZ25778404

Kontaktní osoba

ml. Jan Růžek - Jednatel

Mobil: +420 603 519 396

Jan Ružek st. - Jednatel

Další firmy v oboru

GESTIO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatelské subjekty. Nabízíme zpracování mzdové agendy, odklady daňového přiznání, audity účetnictví, vedení daňové evidence apod. Poskytujeme odborné poradenství v této oblasti. Zajišťujeme služby zastupování na finančních úřadech či posudky soudního znalce pro motorová vozidla. Působíme v Praze i po celé České republice.

Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. je vědecká a vzdělávací instituce. Věnujeme se hlavně publikační i vydavatelské činnosti a poskytujeme kvalitní manažerské vzdělávání. Zajišťujeme postgraduální studijní program MBA, studijní program BBA, studijní program MPA, studijní program DBA, studijní program LL.M., postgraduální studijní program MSc., tématické semináře pro veřejnost i profesní programy.

3EC International, s.r.o.

Jsme nezávislá akreditovaná certifikační společnost systémů managementu s mezinárodní působností, zejména na teritoriu ČR, Slovenska a Polska.