• Detail firmy

Květinářství Konstancie, spol. s r.o.

Základní popis

Aranžerské služby: - sezonní- specifické na přání klienta (květinové vazby k narození dítěte, k promoci tematické dekorace k vernisážím výstav),výzdoby interiérů,kanceláře,hotely,restaurace,firemní akce (večírky),plesy,festivaly

Adresa

Dlouhá 616/12
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26505517
DIČ:  CZ26505517
  • Služby

Výrobky, činnosti

Aranžerské služby

výzdoby interiérů,provádí - dekorace

Kontaktní osoba

Konstancie Železná - Jednatel

Mobil: 776 391 101

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květiny Nebušice

Květinářství v Praze 6 - Nebušicích. Dodáváme květinové vazby, dekorace a aranžmá do interiérů, výloh i firem. Zhotovujeme kytice pro různé příležitosti dle požadavků zákazníků.

KVĚTINY STUDIO DETAIL

Květiny Studio detail se zaměřuje na květinové výzdoby, rozvoz květin, dodávky květinové výzdoby na recepce, svatby, oslavy, významné životní události a další. Dlouhodobě se věnujeme aranžování a tematické květinové výzdobě pro kanceláře a všechny druhy soukromých i veřejných interiérů. Vybrat si můžete z široké nabídky nejen řezaných květin a rádi se přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům.

Květiny Slunečnice s.r.o.

Zajišťujeme internetový prodej vázaných kytic pro všechny příležitosti. Dodáváme čerstvé květiny a aranžmá do hotelů, restaurací, butiků a dalších interiérů. Nabízíme kompletní svatební květinový servis a dodávku květin po Praze a přilehlém okolí.