• Detail firmy

Bedřich Musil

Základní popis

Rodinná firma založena v r.1990 jako KOVÁŘSTVÍ A ZÁMEČNICTVÍ se výhradně zaměřuje na výrobu kovaných prvků pro zábradlí, ploty a brány se specializaci na design vlastního návrhu či předlohy.

Adresa

Legionářská 215
588 32 Brtnice

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10583971
DIČ:  CZ470210436
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  7
Roční obrat:  1500000
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba kovaných prvků

- pro zábradlí, ploty a brány

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 216 628
Mobil: +420 605 705 747
Fax: +420 567 216 628
E-mail: kovar@musil.cz
WWW: www.musil.cz

Kontaktní osoba

Bedřich Musil - Jednatel

Další firmy v oboru

Václav Noha - Kovářství

Zajišťujeme kovovýrobu na zakázku. Specializujeme se na umělecké kovářství a ruční rytí kovů, rytí písma a přírodních motivů na nože a dárkové předměty. Vyrábíme raznice a kovářské plastiky. Provádíme zlacení metalem v interiérech a věnujeme se také opravám a údržbě křížů sakrálních staveb, renovacím historických kovových předmětů. Kovářská dílna se nachází v obci Štěměchy v okrese Třebíč.

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.

Karol Enhof

Naše společnost se věnuje výrobě městského mobiliáře, jako jsou např. autobusové čekárny, kiosky, parkové lavičky, stojany na kola, informační vývěsní tabule, úřední desky, nádoby na odpad, květináče, kontejnery apod. Nabízíme rovněž reklamní panely - světelné i nesvětelné, reklamní stojany, reklamní poutače atd. Vyrábíme pouze z kvalitních materiálů a spolupracujeme s osvědčenými partnery.