• Detail firmy

Zdeňka Kovářová

Základní popis

Výroba a prodej těstovin.Nabídka různých druhů vaječných těstovin: - vlasové - polévkové - selské - široké - fleky - vřetena - kolena - těstoviny pro psy.

Adresa

Májová 260
763 14 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74349678
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej těstovin.

Nabídka různých druhů vaječných těstovin: - vlasové - polévkové - selské - široké - fleky - vřetena - kolena - těstoviny pro psy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 422 686

Kontaktní osoba

Zdeňka Kovářová - Majitel

Další firmy v oboru

AVENA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu těstovin, nudlí, tuků a olejů. Dodáváme známe "Slavičínské těstoviny", tuky a oleje pro teplou i studenou kuchyni. Zajišťujeme dopravu po celé ČR.

Ing. Vlastislav Kalivoda - Granitové dřezy Schock

Prodej kompletního sortimentu tradičního německého výrobce granitových dřezů Schock. V nabídce máme designové granitové dřezy, kuchyňské baterie, doplňky ke dřezům a čistící prostředky. Zajistíme Vám náhradní díly na dřezy i baterie starších modelů a pomůžeme s vhodným výběrem dřezu do Vaší kuchyně.

Zeelandia spol. s r.o.

Naše společnost je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů přípravků pro pekaře, cukráře a gastronomii. Nabízíme široký sortiment směsí na pečení, ovocných náplní, vaječných polotovarů, margarínů a tuků, čokolád, polev, marcipánů, šlehaček, těstovin a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.