• Detail firmy

Bohdana Žáková

Základní popis

Nabízíme potisk textilu, reklamních předmětů, pracovních oděvů, reflexních vest, ražby loga na diáře a peněženky. Vyrábíme maturitní stužky a šerpy.

Adresa

Chmelnická 455
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72477075
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Reklama

Nabízíme potisk textilu, reklamních předmětů, pracovních oděvů, reflexních vest, ražby loga na diáře a peněženky. Vyrábíme maturitní stužky a šerpy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 542 028

Kontaktní osoba

Bohdana Žáková - Majitel

Další firmy v oboru

Ludmila MUCALÍKOVÁ - ELLISS - výroba a prodej oděvů

Naše společnost se již řadu let zabývá výrobou pracovních profesních oděvů. Šijeme na zakázku kvalitní pracovní oblečení pro různé obory, jako např. zdravotnictví, potravinářství, ale i oděvy pro volný čas - kalhoty, mikiny, trika a mnoho dalšího. Vyšíváme rovněž loga firem. Používáme materiály českých a anglických výrobců. Nově provozujeme e-shop s dámskými a pánskými pracovními oděvy.

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.

RETON, spol. s r. o.

Prodej a opravy průmyslových LCD monitorů a obrazovek pro průmyslové aplikace, obráběcí stroje a bankomaty. Výroba a prodej ručně foukaného skla. Prodej lisovaného skla. Pískování skla a keramiky - logotypy, nápisy. Vlastní grafické studio.