• Detail firmy

TCP articles s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis elektrokol a skútrů. Distribuce a prodej produktů firmy Guewer. Zastoupení firmy Razor. Nabídka elektro koloběžek, čtyřkolek, motorek.

Adresa

Škrobálkova 200/42
718 00 Ostrava - Kunčičky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28595262
DIČ:  CZ28595262

Výrobky, činnosti

Prodej a servis elektrokol a skútrů.

Prodej a servis elektrokol a skútrů. Distribuce a prodej produktů firmy Guewer. Zastoupení firmy Razor. Nabídka elektro koloběžek, čtyřkolek, motorek.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 240 263
Mobil: +420 725 249 403
E-mail: info@tcp-articles.com

Kontaktní osoba

Tomáš Havránek - Jednatel

Petr Uherek - Jednatel

Mobil: +420 603 504 656
E-mail: uherek@lpmetel.cz
Další firmy v oboru

ECOBIKE Grzegorz Szczygieł

Jsme firma zabývající se prodejem a výrobou elektrických kol vyrobené z vysoce kvalitního hliníku. Naše kola jsou vyrobeny s plnou péči a odhodlání. Máme zaměstnanců kvalifikovaných pracovníků, kteří vložili své srdce při výrobě jízdních kol. Máme širokou škálu modelů, barev a designu kola. Zveme vás seznámit s nabídkou.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.