• Detail firmy

Bc. Radoslav Kocián

Základní popis

Virtuální prohlídka efektní forma prezentace na internetu, s malými nároky na objem stažených dat, které Vás přenesou přímo na místo, které si právě prohlížíte.

Adresa

Dr. Martínka 1383/34
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87132893

Výrobky, činnosti

Virtuální prohlídka

Kontaktní osoba

Bc. Radoslav Kocián - Jednatel

Další firmy v oboru

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.

Dorian HANUŠ

Smyslem je pomoc zákazníkům v realizaci jejich přání a potřeb v oblasti dokumentární a reklamní tvorby. Potřebujete reportážní fotografie, výtvarnou či reklamní fotografii nebo videokatalog svých výrobků a služeb? Samozřejmě Vám nabízíme také reklamní a výukové videopořady, stejně jako reportáž či dokument z Vašich akcí. Video Vám natočíme a zpracujeme. Vše umíme zachytit i pod vodou.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.