• Detail firmy

Zdeněk Křupala

Základní popis

Provádíme instalatérské a zámečnické práce. Nabízíme opravy i revize plynových spotřebičů včetně záručního a pozáručního servisu.

Adresa

Jugoslávská 2812/29
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65500300
DIČ:  CZ5406212537
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme instalatérské a zámečnické práce

Nabízíme opravy i revize plynových spotřebičů včetně záručního a pozáručního servisu.

Kontaktní osoba

Zdeněk Křupala - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Jaroslav Menšík - GOODMEN

Specializujeme se na služby v oblasti topení, voda a plyn. Nabízíme servis, revize, opravy nebo kompletní realizace nových projektů jako jsou kotelny, výměníky, ústřední topení nebo kompletního technického zařízení budov.

ALPEX servis, a.s.

Naše společnost zajišťuje velkoobchodní prodej topenářských náhradních dílů. Dodáváme náhradní díly ke sporákům, kotlům a ohřívačům, litinové rošty a pláty, čistící kartáče, hořáky atd. Nabízíme rovněž detekční a měřící přístroje pro servisní techniky. Distribuujeme výrobky firmy Siemens. Servisní zastoupení výrobců a kompletní sortiment naleznete na naších webových stránkách.

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.