• Detail firmy

Hrůza Václav

Základní popis

Nabídka zakázkových truhlářských prací. Výroba nábytku na zakázku z lamina, masivu a dýhy. Vyrábíme schody, dveře, podlahy, kuchyně, vestavěné skříně.

Adresa

V Zátiší 810/1
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43575293
DIČ:  CZ6201150571

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku na zakázku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 430 933
E-mail: hshruza@seznam.cz
WWW: www.stolarstvihruza.cz

Kontaktní osoba

Václav Hrůza - Majitel

Mobil: +420 737 430 933
E-mail: hshruza@seznam.cz
Další firmy v oboru

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.