• Detail firmy

EDMONT Hodonín spol. s r. o.

Základní popis

Stavíme rodinné domy na klíč. Provádíme novostavby a rekonstrukce bytových, občanských i průmyslových staveb. Zajišťujeme projekty i stavební povolení

Adresa

U Kyjovky 4
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46978551
DIČ:  309-46978551
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Rodinné domy na klíč

Kontaktní údaje

E-mail: edmont.hodonin@email.cz
WWW: www.edmonthodonin.cz

Kontaktní osoba

ing. RADEK ELBL - Jednatel

Mobil: +420 602 408 062
Další firmy v oboru

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.