• Detail firmy

EDMONT Hodonín spol. s r. o.

Základní popis

Stavíme rodinné domy na klíč. Provádíme novostavby a rekonstrukce bytových, občanských i průmyslových staveb. Zajišťujeme projekty i stavební povolení

Adresa

U Kyjovky 4
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46978551
DIČ:  309-46978551
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Rodinné domy na klíč

Kontaktní údaje

E-mail: edmont.hodonin@email.cz
WWW: www.edmonthodonin.cz

Kontaktní osoba

ing. RADEK ELBL - Jednatel

Mobil: +420 602 408 062
Další firmy v oboru

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.