• Detail firmy

IN-SY-CO s. r. o.

Základní popis

Ekonomický software pro malé a střední firmy

Adresa

Pod Vodárenskou věží 4
182 21 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48109461
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Ekonomický software pro malé a střední firmy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 286 581 898
E-mail: info@insyco.cz
WWW: www.insyco.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Beneš - Jednatel

Mobil: +420 602 230 579

Helena Buštová - Jednatel

Telefon: +420 286 890 453
Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.