• Detail firmy

Jaromír Červenka

Základní popis

Projektujeme a dodáváme elektronickou zabezpečovací signalizaci, požární signalizaci, kamerové systémy, přístupové systémy. Dodáváme Jablotron, Falko, Galaxy a další. Alarmy připojíme na pult centralizované ochrany. Zabezpečíme i místa bez elektřiny.

Adresa

J. Wolkra 1098
696 81 Bzenec

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61391930
DIČ:  CZ61391930
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Telekomunikační zařízení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 727 505
E-mail: idc@seznam.cz
WWW: www.idc21.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaromír Červenka - Jednatel

ing. Michaela Červenková - Jednatel

Další firmy v oboru

KOOPEREX, s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej strojních dílů pro kovovýrobu - zámky, výklopné páky, těsnicí a zasklívací profily, lemovky, klavírové panty, vzpěry, upínací páčky, držáky a těsnění. Dodáváme díly pro výrobu rozváděčů i adaptéry pro plynové láhve.

Blahoslav Slavík CAMsystemBrno

Předmětem našeho podnikání jsou dodávky, instalace a pronájem kamerových a zabezpečovacích systémů pro firmy i soukromé osoby. Kromě toho instalujeme také domácí audio a videotelefony Commax a kompletní anténní systémy. Vše řešíme od nabídky až po montáž. Chcete-li spolehlivě zabezpečit Váš dům, byt či kancelář neváhejte nás oslovit, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.