• Detail firmy

OAKS Consulting s.r.o.

Základní popis

Nabídka farmako-ekonomické konzultační činnosti, vytváření cenových, úhradových a marketingových strategií, zastupování při jednání.

Adresa

Nad rybníkem 90
190 12 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28897803
DIČ:  CZ28897803

Výrobky, činnosti

Farmako-ekonomické konzultační činnosti

Kontaktní údaje

WWW: www.oaks.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Duba - Majitel

Mobil: +420 606 613 224

MUDr. Jana Dubová - Jednatel

Další firmy v oboru

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.