• Detail firmy

PRIMASKA IS, s.r.o.

Základní popis

Poskytování auditorských a účetních služeb, vypracování finančních analýz, nabídka ekonomického, daňového a finančního poradenství.

Adresa

Nad Primaskou 1179/27
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28510411
DIČ:  CZ28510411

Výrobky, činnosti

Účetní služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 013 333

Kontaktní osoba

Ing. Dagmar Sedláková - Jednatel

Další firmy v oboru

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.

INTER EU, s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování účetnictví pro fyzické osoby, školy, příspěvkové a neziskové organizace. Jsme schopni zajistit daňovou optimalizaci, vedení a inventarizaci majetku i zásob. Zpracujeme externí účetnictví nebo samotné mzdy.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.