• Detail firmy

Aglas furniture spol s.r.o.

Základní popis

Specializace na interiéry a výrobce pro náročné zákazníky umožnila společnosti Aglas, aby se soustředila na velmi kvalitní výrobky a ocenila je.

Adresa

Petrské Nám. 7
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28471628
DIČ:  CZ28471628
  • Služby

Výrobky, činnosti

Produkty

Ložnice, pracovny, postele, jídelny,doplňky, svítidla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 317 930
Mobil: +420 602 719 598
Fax: +420 222 317 930

Kontaktní osoba

Maiia Fisun - Jednatel

Ing. Igor Fisun - Jednatel

Další firmy v oboru

VEGAS Group s.r.o.

Matrace - online obchod. Ortopedické matrace, zdravotní matrace. Taštičkové, latexové a pružinové matrace. Poradenství a odborné články. Prodej doplňků na spaní, polštářů, lamelových roštů a postelí. Kompletní sortiment matrací Vegas pro zdravé spaní naleznete na našich internetových stránkách.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.