• Detail firmy

SiteOne, s.r.o.

Základní popis

Realizujeme funkční internetové, intranetové a mobilní aplikace a designové webové prezentace. Vytváříme nástroje on-line kampaní i tiskoviny.

Adresa

Krouzova 3038/14
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27398471
DIČ:  CZ27398471
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby a realizace

Realizujeme funkční internetové, intranetové a mobilní aplikace a designové webové prezentace. Vytváříme nástroje on-line kampaní i tiskoviny.

Kontaktní osoba

Jan Bezděk - Jednatel

Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.