• Detail firmy

Servis 3P s.r.o.

Základní popis

Jsme společnost poskytující od roku 2004 veškeré služby v oblasti IT, správa sítě klientů od malých až po velké, outsourcing IT, prodej hardware a software, konzultace, provádění optimalizace nákladů, školení uživatelů, tvorba web stránek a další.

Adresa

Třeboňská 593/11
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27163041
DIČ:  CZ27163041
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby IT

správa sítě,outsourcing IT,prodej hardware a software,konzultace,provádění optimalizace nákladů,školení uživatelů,tvorba web stránek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 706 101
Mobil: +420 775 706 100

Kontaktní osoba

Pavel Švéda - Jednatel

Petr Švaříček - Jednatel

Další firmy v oboru

Heart of Europe Imports

Jsme výhradní dovozci luxusní kosmetiky značky JESSICA. Nabízíme JESSICA GELeration - gellak UV, Jessica Zen Spa® pedikúra a P.Shine. Zajišťujeme odborná školení, semináře a rekvalifikační kurzy.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.