• Detail firmy

Web4ce, s.r.o.

Základní popis

Nabídka webhostingu, serverhostingu a serverhousingu, nabídka virtuálního privátního serveru. Tvorba internetové prezentace, optimalizace stránek.

Adresa

Pšenčíkova 674/24
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27148122
DIČ:  CZ27148122
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka webhostingu

serverhostingu a serverhousingu, nabídka virtuálního privátního serveru. Tvorba internetové prezentace, optimalizace stránek.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 338 692

Kontaktní osoba

Ing. Michal Ceé - Jednatel

Mobil: +420 608 979 997
E-mail: michal.cee@web4ce.cz
Další firmy v oboru

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.