• Detail firmy

ATWEB Consulting, s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na optimalizaci pro vyhledávače neboli SEO (Search Engine Optimization) a činnosti související, mezi které patří analýzy návštěvnosti a realizace webových prezentací, eshopů a dalších aplikací.

Adresa

Ostrovní 7
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26160439
DIČ:  CZ26160439

Výrobky, činnosti

Kontinuální optimalizace pro vyhledávače

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 591 118
Mobil: +420 776 099 276

Kontaktní osoba

Ing. Artur Holba - Jednatel

Ing. Pavel Hilbert - Jednatel

Další firmy v oboru

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.