• Detail firmy

CGB - Consult,s.r.o.

Základní popis

Poskytování konzultačních a poradenských služeb v oblastí účetnictví a daní pro zdravotnická zařízení a územně samosprávné celky.

Adresa

Prvního pluku 143/12a
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25100921
DIČ:  CZ25100921

Výrobky, činnosti

Poradenství

Kontaktní údaje

WWW: www.cgb.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Chalupa, CSc., - Jednatel

Mobil: +420 602 422 626
Další firmy v oboru

M. L. Engineering & Consulting, s.r.o.

Zpracováváme projekty a posudky v oblasti statiky a dynamiky (vibrace, účinky větru, nárazy). Specializujeme se na energetické a průmyslové stavby. Stěžejní činnosti firmy je zpracování: posudků a návrhů základů strojů, projektů seismicky odolných konstrukcí budov, hodnocení složitých konstrukcí a budov pří mimořádném zatížení (exploze, nárazy či klimatické zatížení). Více na našich www stránkách.

PATENTOVÁ A ZNÁMKOVÁ KANCELÁŘ

Nabízíme služby v oblasti patentů, průmyslových vzorů, ochranných známek a sporů v oboru patentové i známkové ochrany. Provádíme oceňování majetku.

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).