• Detail firmy

BeeInside s.r.o.

Základní popis

Nabídka řešení počítačových sítí, multimediálních prezentací a informačních systémů. WEBDESIGN E-BUSINES SHOSTING

Adresa

Štěpánská 13/537
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26491231
DIČ:  CZ26491231
  • Služby

Výrobky, činnosti

NETCARE

Poskytujeme kompletní IT služby, počínaje podporou jednotlivým uživatelům, přes správu počítačů a síťových prvků, až po údržbu a nastavení serverů.

Kontaktní osoba

Michal Slabý - Jednatel

Jakub Holcman - Jednatel

Další firmy v oboru

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.