• Detail firmy

ACON S.R.O.

Základní popis

Firma Acon s.r.o. byla založena roku 1994. Specializuje se na měření a regulaci a automatické systémy řízení (ASŘ). Od roku 1995 firma rozšířila zaměření o projekci a komplexní dodávky MaR/ASŘ pro technologii řízení budov.

Adresa

NAD KAJETÁNKOU 18
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60489090
DIČ:  CZ60489090

Výrobky, činnosti

Software

Kontaktní údaje

Mobil: 603 154 907

Kontaktní osoba

Vladimír Malý - Jednatel

Petr Rataj - Jednatel

Dalibor Trňák - Jednatel

Další firmy v oboru

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.