• Detail firmy

Atkins a Langford Development s.r.o.

Základní popis

Nabízíme architektonické a inženýrské poradenství a související technické služby, spravování bytových a nebytových fondů. Developerská činnost.

Adresa

Voršilská 10
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47123648
DIČ:  CZ47123648
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

Nabízíme architektonické a inženýrské poradenství a související technické služby, spravování bytových a nebytových fondů. Developerská činnost.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 534 525

Kontaktní osoba

Nigel Atkins - Jednatel

Anna Ježková - Jednatel

Další firmy v oboru

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

TH.data a.s.

Nabídka zpracování daní, účetnictví a mezd. Poskytujeme odborné poradenství oblasti účetnictví, daní, ekonomiky a personalistiky. Zajišťujeme i komunikaci v AJ a RJ.

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).