• Detail firmy

Alextoys, s.r.o.

Základní popis

E-shop prodává hračky značek Alex a Mary Meyer pro děti. Nabízí kreativní a didaktické hračky, omalovánky, společenské hry a hračky do vany.

Adresa

Českomoravská 1181/23
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28884281
DIČ:  CZ28884281

Výrobky, činnosti

E-shop

prodává hračky značek Alex a Mary Meyer pro děti. Nabízí kreativní a didaktické hračky, omalovánky, společenské hry a hračky do vany.

Kontaktní osoba

Richard Kurta - Jednatel

Další firmy v oboru

StepTwo, s.r.o.

Naše společnost je přímým dovozcem dětských hraček amerického výrobce firmy Step2 na český trh. Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej, dodáváme hračky do školek a rádi poradíme i s výběrem vhodných hraček do dětského koutku.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

Hrabárna Lega - Martin Neckář

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.