• Detail firmy

AT-SYSTEMS s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme elektromontážní práce včetně dodávky automatizovaných systémů, slaboproudých technologií a silnoproudých rozvodů.

Adresa

Nová cesta 291/40
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28509200
DIČ:  CZ28509200

Výrobky, činnosti

Montážní a elektroinstalační práce

Kontaktní osoba

Roman Jansta - Jednatel

Další firmy v oboru

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

Jan Říha

Provádíme revize a kontroly elektrických zařízení, hromosvodů, elektroinstalace, nouzového osvětlení a elektrických spotřebičů. Provádíme odstranění závad zjištěných při revizi.

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.