• Detail firmy

CONTSYSTEM s.r.o.

Základní popis

Rozsáhlé produktové portfolio společnosti Cargotec přináší dokonalá řešení pro efektivní a bezpečné přemísťování, zvedání, nakládání a vykládání materiálu, zařízení nebo surovin. Kontejnerové systémy, jeřáby pro lesnictví a recyklaci materiálů.

Adresa

Nám. 14. října 1307/2
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27793486
DIČ:  CZ27793486
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nakládání a dodávka zboží:

kontejnerové systémy, jeřáby pro lesnictví a recyklaci materiálů, spediční jeřáby, zvedací plošiny a závěsné vysokozdvižné vozíky

Kontaktní údaje

E-mail: miroslav.langer@contsystem.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Langer - Jednatel

Mobil: +420 602 720 120

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jaroslav Horák

Dodáváme vybavení pro autoservisy a pneuservisy. Nabízíme široký sortiment zvedáků (heverů), vyvažovaček, zouvaček, rovnaček, utahovaček, kompresorů, nářadí a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž servis a revize veškerého vybavení autoservisů.

VERTIKAL s. r. o.

Provádíme dodávku a montáže osobních i nákladních výtahů. Realizujeme opravy, rekonstrukce a modernizace výtahů. Staráme se o pravidelné inspekční prohlídky, údržbu a revize výtahů.

Ing. Miroslav VYBULKA

Zabýváme se výrobou a prodejem kvalitního nářadí pro elektromontážní práce. Nabízíme ruční hydraulické i mechanické nářadí - elektrohydraulické pohony, lisovací hlavice, nůžky na kabely, lisovací kleště, hydraulické nůžky, děrovací stroje, kabelové válečky a šrouby. Provádíme záruční i pozáruční servis a provozujeme půjčovnu nářadí.