• Detail firmy

CONTSYSTEM s.r.o.

Základní popis

Rozsáhlé produktové portfolio společnosti Cargotec přináší dokonalá řešení pro efektivní a bezpečné přemísťování, zvedání, nakládání a vykládání materiálu, zařízení nebo surovin. Kontejnerové systémy, jeřáby pro lesnictví a recyklaci materiálů.

Adresa

Nám. 14. října 1307/2
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27793486
DIČ:  CZ27793486
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nakládání a dodávka zboží:

kontejnerové systémy, jeřáby pro lesnictví a recyklaci materiálů, spediční jeřáby, zvedací plošiny a závěsné vysokozdvižné vozíky

Kontaktní údaje

E-mail: miroslav.langer@contsystem.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Langer - Jednatel

Mobil: +420 602 720 120

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZEOLITEN s.r.o.

Specializujeme se na dodávku hydraulicky ovládaných přístrojů stavebních strojů v České i Slovenské republice. Hlavním obchodním a dodavatelským partnerem je německá společnost s více jak 40-ti letou tradicí, Kinshofer GmbH Marienstein. V naší provozovně vyrábíme rámy výrobních a pracovních strojů, svařované konstrukce i skříně rotorů různých velikostí ze základních materiálů.

Just Doors, s.r.o.

Prodej a montáž garážových a průmyslových sekčních vrat, pohonů a nakládací techniky společnosti DoorHan. Dodáváme nakládací můstky, těsnící límce, mobilní rampy a další nakládací techniku.

Ing. Luboš Doležal

Naše firma se specializuje na prodej a výrobu v oboru hydrauliky již od roku 1997. Hydraulické hadice a veškeré příslušenství vyrábíme na počkání a dodáváme po celé ČR. Sídlem naší firmy i výroby je Praha 10 - Hostivař.