• Detail firmy

e-support s.r.o.

Základní popis

Monitoring sítě a předcházení problémům,nabízíme outsoursingu ICT, správu počítačových sítí a dodávku a pronájem hardwaru.

Adresa

Na Cihlářce 3177/30
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27415970
DIČ:  CZ27415970
  • Služby

Výrobky, činnosti

Monitoring sítě a předcházení problémům

Dnešní technologie umožňují sledovat a hlídat velké množství parametrů.

Kontaktní osoba

ing. Tomáš Čejp - Jednatel

Ing. Vlastimil Čejp - Jednatel

Další firmy v oboru

Vyčerpáme vše s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej, servis a opravy čerpadel a čerpacích systémů od společnosti KSB. V našem sortimentu naleznete armatury, přírubové filtry, bazénová čerpadla, čerpadla do vrtu, kalová čerpadla, oběhová čerpadla, povrchová čerpadla a široké příslušenství. Umožňujeme také pronájem čerpadel a čerpacích systémů.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

ALVEK - levné vysoušení

Provozujeme půjčovnu vysoušecích a odvlhčovacích přístrojů. Nabízíme vysoušení staveb, domů a bytů. Vysoušení zdiva, vysoušení novostaveb, podlah před pokládkou podlahových krytin, vysoušení po vodovodních haváriích. Provádíme měření vlhkosti a návrhy řešení efektivního vysoušení.