• Detail firmy

CONTECO CZ spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme projektové řešení,inženýring, dodávky staveb,dodávky a montáže technologií, VZT a čisté prostory, trubní rozvody, výrobu zařízení a konstrukcí z nerez oceli, facility management, technickou správu objektů a stavební činnost.

Adresa

Kollárova 644/10a
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25144073
DIČ:  CZ25144073

Kontaktní osoba

Josef Hejna - Jednatel

Telefon: 221 719 618

Ing. Michal Král - Jednatel

Mobil: 221 719 617

Pobočky

Plancon Praha, s.r.o.
Kollárova 203/10
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
PHAR SERVICE a.s.
Kollárova 644/10a
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.