• Detail firmy

PRAGOTECHNIK, SPOL.S R.O.

Základní popis

Autojeřáby a minijeřáby, nákup, prodej, dovoz, pronájem a servis. Prodáváme autojeřáby zahraniční a tuzemské výroby, provádíme autorizovaný servis na autojeřáby GROVE a Maeda a pronájem autojeřábů od 2t do 100t.

Adresa

Sečská 1846/1
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15889289
DIČ:  CZ15889289
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autojeřáby a minijeřáby

Kontaktní osoba

Tomáš Torner - Jednatel

Mobil: +420 602 215 577
E-mail: torner@pragotechnik.cz
Další firmy v oboru

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.

ASH, s.r.o.

Zabýváme se prodejem zdvihacího přepravního zařízení. Dodáváme elektrické rudly, mechanické stavebnicové rudly, mechanické zdvihací rudly a schodolezy. Nabízíme 15 typů schodolezů, které zdarma předvedeme. Jelikož jsme přímým servisním dovozcem schodolezů LG a Liftkar, prodáváme je za velmi výhodné ceny. Pro kompletní sortiment a další technické parametry navštivte naše webové stránky.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.