• Detail firmy

Šimeček-Milis montáže s.r.o.

Základní popis

Provádíme montáže a demontáže technologických celků, tiskařských strojů včetně transportů, ocelových konstrukcí, hal a průmyslových objektů.

Adresa

Grafická 831/20
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26174669
DIČ:  CZ26174669

Výrobky, činnosti

Montáže a demontáže technologických celků

Kontaktní údaje

Mobil: 602 243 519

Kontaktní osoba

Ivan Milis - Jednatel

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Mužík a syn, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, výtahových šachet, jeřábových drah, vodních atrakcí a tobogánů, drobných zámečnických výrobků, zábradlí apod. Provádíme revitalizace panelových domů.

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.