• Detail firmy

Schönbauer s.r.o.

Základní popis

Zaregulování a proměření VZT Měření hlučnosti (hladiny hluku v pásmu A) Servisní a revizní činnost Obchodní činnost v oblasti VZT a klimatizace

Adresa

Nad Libří 233
159 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48591882
DIČ:  CZ48591882

Výrobky, činnosti

Klimatizace a vzduchotechnika

Kontaktní osoba

Jan Schönbauer - Jednatel

Telefon: 602 686 304
Další firmy v oboru

VENTILACE s.r.o.

Nabízíme kompletní systémy pro veškeré rozvody vzduchu nejen ve standardním kruhovém provedení, ale i v zakázkovém čtyřhranném potrubí. Skladem u nás naleznete více než 5000 položek k okamžitému odběru, zejména pak SPIRO potrubí a tvarovky, kompletní závěsovou techniku, izolované i neizolované hadice a semiflexibilní potrubí. Samozřejmostí je ucelený sortiment koncových prvků.

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.