• Detail firmy

ALBÍN VESELÝ, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme stavebniny, střešní krytiny KM BETA, TONDACH, CEMBRIT, BRAMAC, zvukové a tepelné izolace, obklady, dlažby, sádrokartony, fasádní systémy, betonové a pálené tašky. Nabízíme písky, drtě, štěrky, stavební hmoty, uhlí, brikety.

Adresa

9. května 504
388 01 Blatná

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28185862
DIČ:  CZ28185862
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Prodej stavebnin

střešní krytiny KM BETA,TONDACH,CEMBRIT,BRAMAC,zvukové a tepelné izolace,obklady dlažby,sádrokartony,fasádní systémy,betonové a pálené tašky.

Kontaktní osoba

Albín Veselý - Majitel

Mobil: +420 602 409 359
Mobil: albin@stavebniny bla tna .cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.

Jiří Choutka

Zabýváme se kompletními realizacemi nových a rekonstrukcí stávajících šikmých a plochých střech. Provádíme montáž střešních oken, zateplování střech či nadkrokevní izolace a zateplování rodinných domů. Vyrábíme krovy, dřevostavby, pergoly, přístřešky a stání pro auta. Dále vyrábíme lisované vazníky. Jsme v systému Zelená úsporám.

INTERAKUSTIK, spol. s r.o.

Zabýváme se realizací vnitřních stavebních konstrukcí suché výstavby - sádrokartony, podhledy, akustická a protihluková opatření staveb, zajištění požární bezpečnosti staveb. Dodáváme stavební výplně, obklady konstrukcí aj.