• Detail firmy

IZOLTECH s.r.o.

Základní popis

Nabídka technické i stavební izolace a zateplení budov. Prodej izolací a příslušenství K-Flex a Orsil-Isover a polystyrenu pro zateplení fasád.

Adresa

Mádrova 3035/9
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27204502
DIČ:  CZ27204502

Výrobky, činnosti

Izolace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 680 820
E-mail: obchod@izoltech.cz
WWW: www.izoltech.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Stupka - Jednatel

Mobil: +420 602 763 231

Ing. Jan Stupka - Prokurista

Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.