• Detail firmy

Destination Group, a.s.

Základní popis

Zajištění autobusové dopravy a ubytování v ČR.

Adresa

Budějovická 2056/96
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63079674
DIČ:  CZ63079674

Výrobky, činnosti

Autobusová doprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 119 111
Fax: +420 222 210 553
E-mail: info@destination.cz
WWW: www.destination.cz

Kontaktní osoba

Ing. EVA MĚŠŤANOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

MS TRANSPORT, s.r.o.

Poskytujeme komplexní dopravní a spediční služby. Nabízíme nákladní autodopravu na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní nákladní autodopravu, mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, mezinárodní a vnitrostátní kusové zásilky, mezinárodní a vnitrostátní celovozové zásilky či expresní přepravu kusových a paletových zásilek. To vše 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

S P E D I A , s.r.o.

Nabízíme spolehlivé mezinárodní zasilatelské služby včetně odborného zabalení zboží, celního odbavení a vyřízení dokumentace. Zajišťujeme balení na míru, balení uměleckých děl a výtvorů, převoz a zabalení starožitností. Dopravu i balení přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům v závislosti na povaze zboží.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.