• Detail firmy

YLK spol. s r.o.

Základní popis

Společnost se zaměřuje na pozemní stavby, a to jak novostavby, tak i rekonstrukce a opravy, realizované zejména „na klíč“. Značné zkušenosti má společnost i v oblasti realizace a sanace vodohospodářských staveb.

Adresa

Ke sv. Izidoru 406
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26145634
DIČ:  CZ26145634
  • Služby

Výrobky, činnosti

Společnost se zaměřuje na pozemní stavby

na novostavby,tak i rekonstrukce,opravy,realizované zejména.Značné zkušenosti má společnost i v oblasti realizace a sanace vodohospodářských staveb.

Kontaktní údaje

E-mail: ylk@ylk.cz
WWW: www.ylk.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Holý - Jednatel

Další firmy v oboru

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.