• Detail firmy

DesignInterior s.r.o.

Základní popis

Prodej luxusního belgického nábytku, bytových doplňků a textilu. Provádění návrhářské a designérské činnosti. Ložní prádlo Yves Delorme.Internetový prodej kuchyňského vybavení.

Adresa

Kateřinská 1541/5
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27218902
DIČ:  CZ27218902

Výrobky, činnosti

Prodej

luxusního belgického nábytku, bytových doplňků a textilu.Ložní prádlo Yves Delorme.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 747 490

Kontaktní osoba

Gabriela Marcinková - Jednatel

Další firmy v oboru

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.

StepTwo, s.r.o.

Naše společnost je přímým dovozcem dětských hraček amerického výrobce firmy Step2 na český trh. Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej, dodáváme hračky do školek a rádi poradíme i s výběrem vhodných hraček do dětského koutku.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.