• Detail firmy

MACEK COACH, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme incomingovou, kongresovou a incentivní turistickou přepravu. Provoz vnitrostátní i mezinárodní autobusové dopravy.

Adresa

Na Louži 867/14
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27207994
DIČ:  CZ27207994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby vozového parku

Nabízíme incomingovou, kongresovou a incentivní turistickou přepravu. Provoz vnitrostátní i mezinárodní autobusové dopravy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 621 177

Kontaktní osoba

Ivan Macek - Jednatel

Mobil: +420 736 621 170
Další firmy v oboru

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!

Petr Padevět

Nabízíme transport osobních a užitkových vozidel do hmotnosti 3,5 tuny. Působištěm je Praha, ale i odtahy zajišťujeme v rámci ČR i celé EU, zejména Německa a zemí Beneluxu.

BETA, spol. s r. o.

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kontejnerovou dopravu i přepravu námořních kontejnerů z evropských přístavů Hamburg, Bremerhaven či Rotterdam. Zajišťujeme přepravu kontejnerovými návěsy a tahači. Silniční kontejnerovou přepravu zboží realizujeme včetně vyřízení veškerých přepravních povolení.