• Detail firmy

Drevos, s. r. o.

Základní popis

Firma Drevos, spol. s r.o. se zabývá výrobou a prodejem řeziva jako jsou hranoly, fošny, střešní latě a prkna (střešní vazby, pergoly..). Dále se zabývá výrobou a prodejem štípaného palivového dříví z několika druhů dřevin v různých délkách.

Adresa

Pila Vracov 1744
696 42 Vracov

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49966545
DIČ:  CZ49966545

Výrobky, činnosti

Štípané palivové dříví

Kontaktní údaje

E-mail: beranova@drevos-pila.cz
WWW: www.drevos-pila.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Beran - Jednatel

Mobil: +420 733 188 298

Ing. Lada Beranová

Mobil: 733 188 338

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZETO group s.r.o

Zajišťujeme kompletní truhlářské a stolařské práce na zakázku. Provádíme formátování velkoplošných materiálů, výrobu nábytkových dílů, výrobu nábytkových dvířek, zpracování návrhů interiérů, olepování hran ABS apod. Dodáváme kvalitní materiály pro výrobu nábytku, plošné materiály, laminátové desky, kuchyňské pracovní desky a mnoho dalšího.

SOKOLA Group s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku. Vyrábíme vestavěné skříně, dětské a studentské pokoje, obývací stěny, ložnice, kancelářský nábytek, kuchyňský nábytek a mnoho dalšího. Zajišťujeme zakázkové práce pro nábytkářský průmysl.

Josef VLACH

Zajišťujeme dodávky stavebního a truhlářského řeziva. Prodáváme řezivo jehličnaté i listnaté, obkladové a podlahové palubky, lišty, OSB, QSB a další. Námi dodávané řezivo je v prvotřídní kvalitě, vyrobeno z kulatiny I. a II. jakostní třídy, výhradně z ČR. Při výrobě používáme klasické i moderní technologie a postupy. Zboží, které nemáme skladem, lze objednat. V případě zájmu zajistíme i dopravu.