• Detail firmy

NEON centrum s.r.o.

Základní popis

Výroba všech typů světelné i nesvětelné reklamy. Plastické písmo ve 3D ve všech profilech s nejrůznějšími typy světelných efektů - neony, LED, diody.

Adresa

Kubánské náměstí 11
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25026020
DIČ:  CZ25026020
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  35

Výrobky, činnosti

Výroba světelné reklamy

Výroba všech typů světelné i nesvětelné reklamy. Plastické písmo ve 3D ve všech profilech s nejrůznějšími typy světelných efektů - neony, LED, diody.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 557 272
E-mail: info@neoncentrum.cz
WWW: www.neoncentrum.cz

Kontaktní osoba

Josef Baloun - Obchodní ředitel

Mgr. Alena Sadílková - Jednatel

Další firmy v oboru

ZEPHYR, s. r. o.

Specializujeme se na návrhy a realizace výstavních expozic po celém světě. Zajišťujeme konference a semináře. Poskytujeme poradenství a pomoc při zpracování žádostí o granty a dotace.

ALMA - REKLAMA s.r.o.

Specializujeme se na reklamní služby. Zajišťujeme vypracování grafických návrhů, navržení materiálů, přímou výrobu, dopravu a montáž. Vyrábíme světelnou reklamu, 3D loga, nápisy, orientační systémy, reklamní poutače, plakáty, samolepky a mnoho dalšího dle požadavku klienta.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.