• Detail firmy

AURELIA MORAVA s. r. o.

Základní popis

Jsme univerzální stavební a nábytkářská firma schopná plnit i náročné požadavky investorů. Disponujeme moderně vybaveným technickým zázemím, samozřejmostí je práce s kvalitními materiály. Postavíme Vám dům na klíč od základů až po vybavení nábytkem.

Adresa

Štefánikova 41
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60750979
DIČ:  CZ60750979
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stolářská výroba, výroba atypického nábytku

Vyrábíme atypický nábytek, dle požadavků architekta nebo designera. Spolupracujeme s redakcí časopisu Marianne bydlení. Účast byla na designbloku.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 341 235
Fax: +420 518 341 235
E-mail: aurelia.stratil@cbox.cz
WWW: www.aureliamorava.cz

Kontaktní osoba

Ing. Stanislav Stratil - Jednatel

Telefon: +420 777 327 055
E-mail: aurelia.stratil@cbox.cz
Další firmy v oboru

Ing. Lukáš Smrž - školení obsluhy strojů

Pořádáme odborné kurzy, školení s možností získání průkazu obsluhy v oboru stavebních, zemních a transportních strojů či zařízení. Školení a kurzy zajišťujeme dle platných legislativ a předepsaných osnov.

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

E&P 4you s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti propagace Vašich výrobků či služeb. Zaměřujeme se především na ochutnávky, road show, public relations a eventy. Můžeme se také pochlubit vlastní databází hostesek, které poskytujeme na všechny akce. Zaručujeme se individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a snažíme se pomoci s dosažením cíle – k úspěchu.