• Detail firmy

Radim Červenák

Základní popis

Vyrábíme a dodáváme brány, oplocení, vrata sekční, výklopná rolovací, předokenní rolety, markýzy a mřížové rolety. Dále dodáváme automatické dveře, průmyslová vrata, průmyslové brány, těsnicí límce, vyrovnávací můstky, závory a parkovací systémy.

Adresa

Jáchymovská 431/64a
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15713067

Výrobky, činnosti

Automatické vstupní dveře a vrata

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 220 709
Mobil: +420 608 972 233
Fax: +420 353 224 717
E-mail: avs-richard@atlas.cz
E-mail: radim.c@richardkv.cz
WWW: www.richardkv.cz

Kontaktní osoba

Radim Červenak - Majitel

Dušan Červenak - Majitel

Radim Červenák - Jednatel

Telefon: 608 972 233
E-mail: radim.c@richardkv.cz
Další firmy v oboru

ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ Josef Toman

Zabýváme se zakázkovou výrobou dveří, oken, schodišť a nábytku z masivu i lamina. Samozřejmostí je použití ABS hran. Dále se zabýváme výrobou vestavěných skříní s použitím kvalitní pojezdové mechaniky pro posuvné dveře. Provádíme i jiné truhlářské práce dle dohody. Garantujeme kvalitně odvedenou práci a rychlé dodací termíny. Nabízíme odbornou pomoc a především zajímavé ceny! Kontaktujte nás.

Mužík a syn, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, výtahových šachet, jeřábových drah, vodních atrakcí a tobogánů, drobných zámečnických výrobků, zábradlí apod. Provádíme revitalizace panelových domů.

EX-MONT PHU Jacek Małolepszy

Naše firma prodává celou řadu známých výrobců oken. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti prodeje a montáže dveří a oken. Široké spektrum truhlářských výrobků, jakož i dveře je výhodou naší společnosti. Naše okna přizpůsobit moderní řešení a individuálních potřeb potenciálního zákazníka. Věříme, že mezi jejími zákazníky.