• Detail firmy

TEREZA TEMPO LINE, s.r.o.

Základní popis

Kalendáře, které se hodí i pro reklamní firemní potisk. Nástěnné i stolní kalendáře. Oblíbené čokoládové, CD i papírové novoročenky s firemním logem. Velký výběr dalších originálních reklamních předmětů.

Adresa

Lužická 30
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43001700
DIČ:  CZ43001700

Výrobky, činnosti

Reklamní letáky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 519 404
Telefon: +420 222 516 301
E-mail: tereza@tereza.cz
WWW: www.tereza.cz

Kontaktní osoba

Křížová - Majitel

Petr Kučera - Marketingový ředitel

Telefon: 222 519 404
E-mail: tereza@tereza.cz
Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.