• Detail firmy

TRANSMARK s.r.o.

Základní popis

Prodej hutního materiálu Boskovice

Adresa

Hliníky 2370/7
680 11 Boskovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43420192
DIČ:  CZ43420192
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  22

Výrobky, činnosti

Ocel plochá

Kontaktní údaje

Telefon: +420 511 200 884
E-mail: transm@email.cz
WWW: www.hutnimaterial-boskovice.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Josef Dvořák - Jednatel

Další firmy v oboru

GIOMETAL s.r.o.

Věnujeme se zakázkové kovovýrobě a produkci vzduchotechnických komponentů a potrubí. Nabízíme služby pálení CNC plazmou, lisování kovů a výroby výlisků, svařování oceli (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovů - práškové lakování, žárové zinkování, galvanické zinkování, cínování, fosfátování, niklování, chromování a černění.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS.