• Detail firmy

ALENA ZDRÁHALOVÁ - ZDRAKO

Základní popis

Zkružování profily L, U, I, J, Ohýbání a zkružování trubek do prům. trubky 133 mm. Zápustkové kování hlav šroubů do velikosti šestihranu 75 mm. Lisování šneků do prům. výpalku 500 mm. Ohýbání profilového materiálu. Přesné lisování aj.

Adresa

Na Odpoledni 7
750 02 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49603957
DIČ:  CZ5458011262
Rok založení:  1993
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zápustkové kování

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 500 752
Fax: +420 581 233 469
E-mail: miroslav.zdrahal@pspeng.cz
E-mail: zdrako@zdrako.cz
WWW: www.zdrako.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Zdráhal

Další firmy v oboru

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.