• Detail firmy

ELEKTRO LAPUNÍK s.r.o.

Adresa

Jiráskova 181
549 41 Červený Kostelec

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27508307
DIČ:  CZ27508307
Rok založení:  1991
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba rozvaděčů

výroba bytových a průmyslových rozváděčů NN , repase starších rozváděčů, pronájem staveništních rozváděčů, elektoměrové pilíře, zásuvkové skříně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 465 582
Mobil: +420 608 077 786
Fax: +420 491 462 906
E-mail: j.lapunik@seznam.cz
E-mail: lapunik@quick.cz
WWW: www.elektro-lapunik.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Lapuník

Další firmy v oboru

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.