• Detail firmy

TPZ s r.o.

Základní popis

Prodáváme látkové i kožené sedací soupravy, obývací stěny, ložnice, kuchyně, kancelářský nábytek, dětské pokoje, postele, matrace, skříně, komody, stoly a židle. Dále nabízíme ratanový nábytek, teakový nábytek a specializované kuchyňské studio

Adresa

Křížové náměstí 343
669 04 Přímětice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48911712
DIČ:  CZ48911712
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  12
Roční obrat:  18000000

Výrobky, činnosti

prodej

Prodáváme látkové i kožené sedací soupravy,obývací stěny,ložnice,kuchyně,kancelářský nábytek,dětské pokoje,postele,matrace,skříně,komody,stoly a židle

Kontaktní údaje

Telefon: 515 265 236
E-mail: tpz@oknet.cz
WWW: www.tpz.cz

Kontaktní osoba

Jiří Skřenek - Jednatel

Mobil: 603 499 799
Další firmy v oboru

Lubomír Pelikán - Lišty Pelikán

Zabýváme se výrobou dekorativních dřevěných lišt od jednoduchých vzorů až po více propracované, které se používají v nábytkářství a k dotváření klasických interiérů.

Jan Kubíček-Stolařství Kubíček

Specializujeme se na výrobu dřevěného nábytku na míru. Pracujeme s moderním provedením v podobě laminované dřevotřísky nebo z dřevěného masivu. Vyrábíme postele na zakázku, ložnice na zakázku, skříňové stěny, zakázkové vestavěné skříně, dřevěná zábradlí, dřevěné schody, jídelní i kancelářské stoly, dřevěné obklady stěn, dětské pokoje, kuchyňské linky, kancelářský i lékárenský nábytek.

ŠTĚPÁN Vyškov s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě dřevěných palet, sedel, bednění, přířezů a atypických beden či palet na objednávku. Soustředíme se jak na tuzemský trh, stejně tak i zahraniční. Expedici pro nás zajišťuje přepravní společnost Rohor s.r.o. Rádi vyhovíme každému přání, budou-li to dovolovat naše možnosti.