• Detail firmy

Regionální středisko výchovy a vzdělávání

Adresa

Báňská 286
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60277432
DIČ:  CZ60277432
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Školení a semináře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 633 294
Fax: +420 476 208 720
E-mail: statnisprava@rsvv.cz
E-mail: rsvv@rsvv.cz
E-mail: sekretariát@rsvv.cz
WWW: www.rsvv.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jitka Benešová - Jednatel

Maxová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

Igor Vyznal

Provozuji svářečskou školu a zajišťuji prodej svářecích strojů Omicron, kterými je vybavena i naše svařovna. Výuce svařování se věnuji již od roku 2000. Nabízím základní kurzy svařování, zaškolení a přezkoušení svářečů, svářečské zkoušky i rekvalifikační kurzy. Veškeré kurzy, školení a zkoušky jsou v souladu s evropskými normami. Nabídku kurzů a ceník naleznete na webových stránkách firmy.

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.