• Detail firmy

Komet - CZRE s.r.o.

Základní popis

Prodej osobních ochranných pracovních prostředků proti pádu z výšky nebo do volné hloubky. Školení uživatelů a osob odborně způsobilých.

Adresa

Lihovarská 10
716 03 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62362844

Výrobky, činnosti

Školení pro činnost ve výškách

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 258 381
Telefon: +420 596 232 729
Mobil: +420 603 475 170
E-mail: komet@komet.cz
E-mail: komet@iol.cz
WWW: www.komet.cz

Kontaktní osoba

Dipl. Ing. Emil Rucký

Martin Suchel - Jednatel

Mobil: +420 739 303 993

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.