• Detail firmy

POŽÁRNÍ OCHRANA - TOMÁŠ ULVER

Základní popis

Poskytování poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Revize a servis požárních vodovodů a hasicích přístrojů.

Adresa

nám. Svatopl. Čecha 9/1357
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45717753
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Údržba hasicích přístrojů a zařízení

- bezpečnost práce - prevence rizik

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 732 785
Mobil: +420 603 509 096
E-mail: techas@centrum.cz
WWW: techas.cz
WWW: www.techas.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Ulver - Jednatel

Telefon: 604 418 883
E-mail: techas@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VERTIKAL s. r. o.

Provádíme dodávku a montáže osobních i nákladních výtahů. Realizujeme opravy, rekonstrukce a modernizace výtahů. Staráme se o pravidelné inspekční prohlídky, údržbu a revize výtahů.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

INPEK spol. s r.o.

Nabízíme své služby v oboru ekologie. Kontrolujeme znečišťování ovzduší stacionárními zdroji, poskytujeme poradenské služby - vyhotovujeme odborné posudky, provádíme autorizovaná měření emisí, imisí a pracovního prostředí, dále technická a garanční měření a analytické rozbory vzorků z oblasti měření emisí. Naši odborní pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru a dále se vzdělávají.